• Január v Materskej škole

• Do mesiaca Január, sme vstúpili po prázdninách s doplnenou energiou a pripravení na nové výzvy a zážitky. Venovali sme sa témam, ako je vesmír, zvieratká v zime, živá a neživá príroda. V rôznych aktivitách a činnostiach na dané témy sme zažili a nadobudli veľa nových zručností, schopností a návykov. Jednou z mnohých aktivít boli Zimné radovánky, ktoré sa odohrávali v areáli Materskej školy. Deti mohli absolvovať rôzne aktivity zamerané na motorickú, kognitívnu a sociálnu stránku osobnosti. Pri edukácii sme využívali kooperatívne metódy, pri ktorých sme volili skupinovú spoluprácu detí a absolvovali sme metodický deň, kedy aj pani učiteľky naberali nové inovatívne inšpirácie, aby sme dokázali zabezpečiť ešte kvalitnejšie vzdelávanie a výchovu detí. V tomto mesiaci sa s radosťou pripravujeme na blížiaci sa karneval. Veríme, že aj mesiac február nám prinesie veľa radosti a nových zážitkov.